USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Guadalajara Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa

Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

48

Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Deze 4-slaapkamer Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa is gesitueerd binnen 4 km afstand van Guadalajara en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.

Dit vakantiehuis ligt in de Financial wijk van de stad vrij dicht bij de bushalte Bismarck. Gasten kunnen een bezoek brengen aan het Park Agua Azul, op 10 minuten rijafstand van deze 3-badkamer villa, of een kijkje nemen bij Hospicio Cabañas, op 15 minuten rijden. Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa bevindt zich op 3 km afstand van de Templo Expiatorio del Santísimo Sacramento en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

Deze villa heeft uitzicht op de stad. Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een droger en handdoeken worden ook aangeboden.

Gasten kunnen gebruikmaken van een kitchenette, evenals een eetgedeelte in deze accommodatie. Er zijn ook een koelkast en keukengerei beschikbaar in de keuken. La Tequila biedt Mexicaanse delicatessen op 400 meter hier vandaan. Deze woning bevindt zich op 10 minuten rijafstand van Jose Cuervo Express station, waardoor toeristische attracties in Guadalajara gemakkelijk bereikbaar zijn.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • World Trade Center
    2,6 km
  • Abastos Guadalajara Farmer's Market
    2,9 km
  • Guadalajara Expo
    4,6 km
  • Revolution Park
    3,6 km
  • Guadalajara Lamar University
    2,9 km
  • La Gran Plaza Fashion Mall
    1,6 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Don Miguel Hidalgo y Costilla
    24 km
  • Treinstations
  • Jose Cuervo Express Train
    4,7 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Droger
  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Terras
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Hoeveel kost het om Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa is $173. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa?

    Gasten van Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa kunnen eten in La Tequila restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert.
  • Is er een keuken in Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa.
  • Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in Guadalajara zijn Hospicio Cabañas en Guadalajara, die respectievelijk op 6 en 4 km van Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa liggen. Daarnaast is het Park Agua Azul (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Nawuales - Terraza - Guadalajara Centrico Villa, Mexico

272 Calle Lincoln, Guadalajara, Mexico

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-jalisco.com

All rights reserved